klic Partnerská zóna
DrinkGAS, s. r. o.

Jiří Řezníček

Rakovnická 680
Nové Strašecí, 271 01
email cistetrubky@seznam.cz
telefon 737 882 280
www http://vycepyreznicek.cz/
maps Mapa
 

Naše firma se specializuje na poskytování služeb související s čepováním piva. Současným nebo budoucím provozovatelům restaurací, barů, pohostinství, hotelů a dalších provozů , kde se čepuje pivo nabízíme své služby:

sanitace pivního vedení a výčepního zařízení - jedná se o preventivní údržbu výčepního zařízení a pivní cesty za účelem udržení kvality a zdravotní nazávadnosti točeného piva. Působením chemických reakcí a mechanických dějů odstraňujeme usazeniny a škodlivé mikroorganismy z výčepního zařízení a pivního vedení. Naše firma, jakožto člen Asociace nápojových cest, provádí odborné sanitace pivního vedení schválenou metodikou. Naši pracovníci jsou každoročně školeni a následně autorizováni pro provádění sanitací pivního vedení. O provedené sanitaci pořizujeme zápis do sanitační knihy.

prodej a pronájem výčepních zařízení různých druhů a velikostí výčepních zařízení pro restaurační provozy i domácí použití. Projekt a zaměření místa výčepního systému poskytujeme zdarma.

montáže a instalace výčepních zařízení - rádi vám provedeme instalaci nového výčepního zařízení, jeho uvedení do chodu a současně v jeho obsluze zaškolíme personál.

servis a opravy výčepních zařízení provádíme většinou v provozovně zákazníka pouze u složitějších závad v naší dílně. Zajišťujeme jak záruční, tak pozáruční servis a opravy výčepních zařízení.

Výše uvedený servis provádíme pro stolové i podstolové, kontaktní i luxusní provedení výčepního zařízení na pivo.