klic Partnerská zóna
DrinkGAS, s. r. o.

Online zdroje - Generátory DrinkGAS & NITROS Inside

V případě, že zásobování tlakovými lahvemi by bylo logisticky a ekonomicky neúnosné a nebo zákazník vyžaduje komfortní provoz bez nutnosti manipulovat s tlakovými lahvemi - lze instalovat přímo v místě spotřeby Online zdroj – Generátor NITROS Inside.

Lokálně instalovaný generátor plně pokryje výkonové potřeby provozovny přímým napojením na plynový rozvod výčepního systému. V případě potřeby lze instalovat i přiměšování CO2 pro zvýšení perlivosti některých druhů nápojů.

 

 

Výhodou instalace lokálního generátoru dusíku je především uživatelský komfort a nezávislost na dodávkách Offline zdrojů v tlakových lahvích. Výkon generátoru lze konfigurovat na libovolnou spotřebu.

 

Provozní náklady na výrobu plynu jsou pouze ve formě spotřeby el energie v řádu jednotek kW denně. Vzhledem k nulové logistice při dodávkách a malé energetické spotřebě lze uvést, že takto vybavený provoz minimalizuje emise CO2.

 

Generátory jsou do provozoven poskytovány formou pronájmu za cenu odvozenou dle ekvivalentní spotřeby Offline lahvovaných plynů DrinkGAS.

 

Technické parametry generátorů NITROS 120 ke stažení zde:

Nabídka pronájmu generátoru NITROS 120M ke stažení zde: